Dina a tajemství starých tenisek

Marie Kšajtová
Obálka knihy Dina a tajemství starých tenisek

Osmiletá Dina jede s tátou na prázdniny k tetičce, kterou vůbec nezná. Jaké to asi bude ve Velké Hučce? Bude jí s tetou Fouskovou dobře? Dina si prázdniny od samotného začátku užívá. Dokonce tatínka několikrát překvapí - třeba hned na začátku cesty. Zatouží přespat na hřbitově, aby se ve třídě mohla pochlubit opravdovým dobrodružstvím. Tátu umluví a podivná noc mezi hroby odstartuje nejen dobrodružné pátrání po zloději andělů, ale spoustu dalších příhod, které se dají prožít jen v téhle vesnici. Dina má i vlastního anděla, toho, jehož sochu s tátou na hřbitově zachránili. A trochu zvláštní teta Albína Feferonka? To je ta nejlepší tetička, kterou si mohla Dina přát - nezkazí žádnou legraci, má kocoura Madlafouse, co rád čte, a staré tenisky, které dokážou něco neuvěřitelného…

Původní cena: 248,- Kč
Nová cena: 50,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: JaS
Ilustrace: Jaromír F. Palme
vázaná, 136 stran

Kategorie: Pro děti a mládež

Recenze v médiích:

Kšajtová, Marie: Dina a tajemství starých tenisek

iLiteratura, Naděžda Sieglová, 18.12.2012
Líčení obvyklých dětských příhod je především východiskem pro rozehrání napínavých a humorných situací, v nichž se prolíná reálný svět venkovského života s fantazijním vymýšlením, jež osnuje osmiletá hrdinka za vydatné pomoci tetičky trefně přezdívané Feferonka.

Recenze knihy: Dina a tajemství starých tenisek

Ostatní, mm, 8.10.2012

(...) Trochu detektivka, trochu takové současné reality show a zároveň nevinný dětský příběh se všemi fantaziemi, jaké jen snad děti dovedou vymýšlet …a my dospělí často pak nuceni je domýšlet. Záživné čtení plné akčnosti i citu, čtení pro školáky i dospěláky, nejlépe dohromady. Nebudete se nudit a děti se budou těšit na pokračování. Celý příběh je totiž protkán tajuplností, a to až do samotinkého konce. Spisovatelka Marie Kšajtová je totiž již hodně zkušenou autorkou v oblasti dětské tvorby. Má za sebou již více knih pro děti.

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.