Prcek Chlupino / Žravá mořská panna

Céline Fraipont
Obálka knihy Prcek Chlupino

Prcek Chlupino - Žravá mořská panna je první kniha nové edice Mini-Mot věnované dětem. Komiks beze slov vyzývá dětí od 3 let k dobrodružství veselého chlupáčka. Probouzí v dětech zvědavost, vybízí je vyjmenovat předměty a popsat ilustrace. Prcek Chlupino se čte s rodiči, a pak sám stokrát dokola se stálým nadšením.

Původní cena: 189,- Kč
Nová cena: 140,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Mot
Překlad: Hana Zahradníčková
vázaná, 32 stran

Kategorie: Pro děti a mládež

Recenze v médiích:

Bailly, Pierre; Fraipont, Céline: Prcek Chlupino 1. Žravá mořská panna

iLiteratura, Milena Šubrtová, 30.4.2010
Spektrum obrázkové knížky určené nejmenším dětským recipientům se výrazně oživilo: českého vydání se v edici Mini Mot dočkal titul Žravá mořská panna (2010), který je součástí zatím šestidílné série Prcek Chlupino.

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.