Simpsonovi a filozofie

Aeon Skoble
Obálka knihy Simpsonovi a filozofie

První svazek z nové série knih POPULÁRNÍ KULTURA A FILOZOFIE je věnován mimořádně oblíbené rodině Simpsonových. Je to logické, neboť se jedná o jeden z nejvýznamnějších pořadů zastupujících na televizních obrazovkách inteligentní zábavu. Fenomén Simpsonových je tedy živnou půdou pro otázky typu: Může Nietzsche odůvodnit Bartovo špatné chování? Je pokrytectví vždy neetické…? A mnoha dalších. Simpsonovi a filozofie je nesmírně bystrá a vtipná kniha, která vysvětluje pomocí filozofie základní životní postoje této oblíbené americké rodiny. Můžete tedy společně s dvaceti filozofy a teoretiky vést absurdní a hyper-ironickou diskusi o podivně povědomém světě bez pravidel, který tvoří město Springfield a jeho obyvatelé.

Původní cena: 249,- Kč
Nová cena: 119,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: XYZ
Originální název: The Simpsons and Philosophy: The D´oh! of Homer
Překlad: Jan Žlábek
vázaná, 220 stran

Kategorie: Krásná literatura

Recenze v médiích:

William, Irwin; Mark, Conard; Aeon, Skoble (eds.): Simpsonovi & filozofie. Homer myslitel

iLiteratura, Ján Blažovský, 26.1.2011
Je pozoruhodné, koľkými spôsobmi sa dajú Simpsonovci interpretovať, čo vzbudzuje rešpekt k filozofom a obdiv voči tvorcom tohto vplyvného seriálu.

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.