Vadná / Pro všechny, kdo si myslí, že jsou normální

Sarah Kuttnerová
Obálka knihy Vadná

Karo žije rychle a v rytmu doby. Je typickou mladou ženou naší současnosti: inteligentní, k pomilování i agresivní, přetažená, vyčerpaná. Když přijde o své místo a rázně rozetne svůj zbaběle prodlužovaný, prázdný milostný vztah, nepomohou jí už ani ty nejpřesvědčivější sebeklamy. A náhle je tu strach. Půda jí ujíždí pod nohama.
Sarah Kuttnerová ve svém románovém debutu píše o zběsilosti naší doby, o životě balancujícím mezi odvázaností nikdy nekončícího mejdanu a záchvaty paniky: na jedné stránce po nás koketně pomrkává, na další je zase smrtelně vážná, hned nezávazně vtipkuje, aby se vzápětí se pohroužila do hořké sebekritiky. Román Vadná nabízí čtení současně nanejvýš zábavné i hluboce smutné, vypráví radikálně nesentimentálním tónem a s maximálním nasazením o prasklině, která se náhle táhne napříč životem, který měl být dokonalý.
Sarah Kuttnerová se narodila v Berlíně roku 1979 a pracuje jako televizní moderátorka. Jméno si získala v hudebních VIVA a MTV, nyní spolupracuje s televizní stanicí ARD. Navíc píše sloupky pro noviny Süddeutsche Zeitung a časopis Musikexpress, mnohé z nich vyšly i knižně. Sarah Kuttnerová žije dosud pořád, přesto ráda v Berlíně. Vadná je její první román, hned po vydání na jaře 2009 se stal v Německu bestsellerem, protože svým otevřeným odkrýváním nečekaných a mediálně většinou nevšímaných problémů, jež dnešnímu mladému člověku přináší stres z nekompromisní honby za úspěšností a oblíbeností, vzbudil pozornost jak u recenzentů, tak především u tisíců čtenářů obou pohlaví.

Původní cena: 228,- Kč
Nová cena: 98,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Jota
Originální název: Mängelexemplar
Překlad: František Ryčl
vázaná, 192 stran

Kategorie: Krásná literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.