Bali a Lombok - turistický průvodce

Lucy Ridout
Obálka knihy Bali a Lombok - turistický průvodce

Turistický průvodce po Bali a Lomboku je vynikající společník pro návštěvníky nejkrásnějšího z indonéských ostrovů. Stručný obsah průvodce:
základní informace, doprava, víza a právní předpisy, výdaje, peníze, banky, nepředvídané události, policie, ubytování, jídlo a pití, očkování, smlouvání, pošty, telefony, sport…; podrobný popis pamětihodností, přírodních krás, chrámů na vrcholcích kopců i nádherných korálových pláží; praktické informace o tom, kde surfovat, potápět se, kam si zajít na výlet nebo zajet na kole, jak se dostat do spolku Gunung Rinjani a kde jsou nejkrásnější procházky rýžovými poli; kompletní seznam restaurací s místními specialitami a ubytování - od laciných penzionů po pětihvězdičkové hotely; zasvěcené informace o kultuře; rady, kam se zajít podívat na tradiční tance nebo kde nejlépe nakoupit.

Původní cena: 198,- Kč
Nová cena: 88,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Jota
Originální název: The Rough Guide to Bali & Lombok
Překlad: Tamara Vaňková
brožovaná, 684 stran

Kategorie: Cestování, mapy

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.