Pět příčin selhávání týmů

Patrick M. Lencioni
Obálka knihy Pět příčin selhávání týmů

Kathryn Petersen, generální manažerka společnosti DecisionTech, čelí naprosté krizi vedení. Čeká ji sjednocení týmu, který je v tak bídném stavu a chaosu, že hrozí kolaps celé firmy. Uspěje? Vyhodí ji? Zkrachuje firma?
Příběh ze světa týmového prostředí, který vypráví Patrick Lencioni, není pouze poutavý a čtivý, ale také připomíná, že vůdcovství vyžaduje stejně tolik odvahy jako pochopení. Během tohoto vyprávění autor postupně odhaluje a do hloubky rozebírá pět oblastí, se kterými mají týmy, a to dokonce i ty nejlepší, problémy. Ukazuje účinný model a konkrétní akční kroky, které lze podniknout ke zdolání obecných překážek a k vybudování kompaktního a efektivního týmu.

Kromě poutavého příběhu v knize také najdete:

test, který vám pomůže odhalit, které příčiny stojí za problémy vašeho týmu,
návrhy na překonání jednotlivých příčin neúspěchů týmu, a to včetně konkrétních cvičení i role vedoucího týmu,
krátké shrnutí metody, kterou používá vedoucí týmu manažerů, s nimž nás příběh v knize seznamuje.

O autorovi:

Patrick Lencioni
je zakladatelem a prezidentem The Table Group, konzultační společnosti, zaměřující se na rozvoj týmů výkonných manažerů a organizaci ve firmách. Jako konzultant a hlavní přednášející pracoval s tisícovkami vyšších a nejvyšších manažerů v různých společnostech: od těch zařazených do Fortune 500 přes začínající high-tech firmy, univerzity až po neziskové organizace. Jen namátkou někteří z jeho klientů: New York Life, Southwest Airlines, Sam’s Club, Microsoft, Allstate, Visa, FedEx, U. S. Military Academy nebo West Point. Je autorem pěti známých knih včetně New York Times bestselleru Pět příčin selhávání týmů.

Původní cena: 299,- Kč
Nová cena: 149,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Computer Press
brožovaná, 216 stran

Kategorie: Odborná a technická literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.