100 nejslavnějších vědců v dějinách / Nejvýznamnější osobnosti vědy od starověkého Řecka po současnost

Obálka knihy 100 nejslavnějších vědců v dějinách

Kniha je součástí souboru průvodců Encyklopedie Britanniky a poskytujenáhled do života a díla vědců od starověkého Řecka po současnost. Předkládá základní a zásadní informace o stovce vybraných filozofů a badatelů všech dob počínaje kosmologem Thaletem z Milétu (asi 624 až 546př. Kr.) a konče sirem Timem Berners-Leem (*1955 ), který je považovánza zakladatele soustavy propojených hypertextových dokumentů zvanéWorld Wide Web. Je psána jasným, přesným a čtivým jazykem a informuječtenáře o životopisných datech vědců, historickém a vědeckém kontextudoby, o jejich základních dílech a významu těchto děl pro budoucnost.Kniha je určena pro čtenáře každého věku, kteří chtějí získat nebo si zopakovat základní informace z historie světové vědy.Předmluvu napsal John Gribbin, autor mnoha desítek populárně vědeckýchknih.

Původní cena: 298,- Kč
Nová cena: 48,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Jota
Originální název: The 100 Most Influential Scientists
Překlad: Libuše Čižmárová
vázaná, 300 stran

Kategorie: Naučná

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.