Ztracený trůn

Chris Kuzneski
Obálka knihy Ztracený trůn

Děj románu se odehrává v řeckých horských klášterech Meteora, které jsou takřka nedostupné. Klášter Svatá Trojice je nejizolovanější z nich a jeho bratři jsou strážci staletého tajemství. Jedné noci je posvátnost místa narušena skupinou elitních bojovníků se starobylými zbraněmi, jejíž členové mnichy nemilosrdně jednoho po druhém shazují ze skály – svatí muži si své tajemství odnášejí navždy do hrobu.Na druhé straně Evropy se Richard Byrd obává o život. Objevil místo, kde se nachází neuvěřitelný poklad. Byrd se spojí se dvěma kolegy, Jonathonem Paynem a Davidem Jonesem, a prosí je o pomoc. Dvojice rychle zjišťuje, že se ocitá uprostřed nebezpečné hry, která jim změní život navždy…

Původní cena: 348,- Kč
Nová cena: 98,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Jota
Originální název: The Lost Throme
Překlad: Jan Kozák
vázaná, 448 stran

Kategorie: Krásná literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.