Labyrint lží / Agenti CIA a islámští teroristé v nelítostné hře, kde je dovoleno vše

David Ignatius
Obálka knihy Labyrint lží

Komentátor Washington Post Ignatius využil svých hlubokých znalostí politického zákulisí současnosti a napsal svůj doposud nejlepší špionážní thriller z období po jedenáctém září. Jeho zápletka je rafinovaně komplikovaná a hlavním hrdinou knihy je idealistický agent CIA Roger Ferris, jenž je po zranění v Iráku převelen do Jordánska. Rozhodne se zničit síť kolem vůdce teroristů Suleimana a připraví spletitý „labyrint lží“. Ferris chce teroristy mezi sebou znepřátelit,snaží se je znejistět a přesvědčit, že jejich vůdci kolaborují s Američany. Plán však obrací naruby i Ferrisův život.Tento thriller z prostředí Středního Východu má psychologicky propracované postavy a vykresluje bohatý obraz tamějšího života.

Původní cena: 328,- Kč
Nová cena: 148,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Jota
Originální název: Body of Lies
vázaná, 376 stran

Kategorie: Krásná literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.