Okolí Prahy 1 / Průvodce po Č,M,S + volné vstupenky a poukázky

Obálka knihy Okolí Prahy 1

Okolí Prahy v posledním desetiletí velmi změnilo svoji tvář, na polích u dříve poklidných vesnic vyrostla satelitní městečka, přibylo autobusové spojení v návaznosti na městskou dopravu, oblast je protkána hustou sítí cyklotras pro obyvatele metropole snadno dostupných. V posledních letech "prokoukla" kdysi šedivá města, zámky s novými majiteli září novými fasádami, leckde najdete nové stylové hospůdky. Nový přepracovaný průvodce přináší návod či inspiraci k pěkným výletům, na víkendy, po práci nebo na nedělní odpoledne. Součástí kompletu průvodce je samostatná brožurka s 22 vstupenkami a poukázkami obchodních partnerů. Mezi vstupenkami do muzeí najdete vstupenky do všech poboček Polabského muzea, mj. přerovský skanzen, to už za výlet s dětmi do minulého století stojí! Ctitelé zlatého moku zase rádi navštíví pivovar ve Velkých Popovicích. Vstupenky a poukázky platí do 31. 12. 2009. Vymezení popisované oblasti: Nelahozeves - Stará Boleslav - Lysá nad Labem. - Český Brod - Velké Popovice - Dobřichovice - Kralupy nad Vltavou. - Nelahozeves.

Původní cena: 155,- Kč
Nová cena: 59,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: S&D
brožovaná, 240 stran

Kategorie: Regionální literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.