LOH - Peking 2008 / XXIX. letní olympiády

kol.
Obálka knihy LOH - Peking 2008

Vrcholná sportovní událost roku ve fotografiích a faktech, ochucená postřehy z olympijského dění i zákulisí i odborným komentářem a s kompletními výsledky. Věrní čtenáři dobře vědí, jak je takový dokument z dílny Olympie přehledný a i po letech jim dobře slouží spoustou informací. Ostatně, je už šestnáctý v řadě!

Původní cena: 299,- Kč
Nová cena: 199,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Olympia
vázaná, 168 stran

Kategorie: Dárkové publikace

Recenze v médiích:

Nové knihy o OH v Pekingu

PRÁVO, (zr), 29.8.2008
(...) Pouhé čtyři dny po skončení olympijských her v Pekingu vyšla v tuzemsku kniha mapující jako kronika dění na největším sportovním svátku. (...) Novinka má na titulu zlatou oštěpařku Barboru Špotákovou a přináší i portréty a rozhovory s nejzářivějšími hvězdami her, pohled do zákulisí i kompletní výsledkový servis. Na 144 stranách najdete přes tři stovky barevných fotografií.

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.