40 důvodů, proč nemít děti

Corinne Maierová
Obálka knihy 40 důvodů, proč nemít děti

Rebelka Corinne Maierová, matka dvou dětí, které není nic svaté, se ve své nové knize rozhodla zbořit jeden z nejsilnějších mýtů naší doby – kult dítěte a šťastného rodičovství. Autorka se nebojí říkat neslýchané věci, bourat nedotknutelná falešná tabu, ba naopak: činí tak s nesmírným gustem a intelektuální vervou.
Toto hravé a „politicky nekorektní“ pro­vokativní dílko si vytklo za cíl zviklat potenciální rodiče, kteří si kla­dou otázku, zda stojí za to mít děti. Na první pohled zde nejsou žádné po­chybnosti: je přece jasné, že pořídit si dítě je největší štěstí, které si můžeme přát, že mít děti je zkrátka dobré, a bas­ta. A přece existuje spousta dů­vo­dů, proč se rozhodnout proti, a jsou to dů­vody daleko rozumnější než ty, co nám jsou obvykle vnucovány pro to, abychom děti měli. Je jich nejméně čty­řicet.
Provokace a nadsázka? Ano, zcela určitě, při četbě této knihy se hodně nasmějete a pobavíte, možná budete autorčiny názory považovat za pře­hna­né až extrémní, ale pochybnost, kterou do vás kniha zaseje, té už se ne­zba­víte...

Původní cena: 199,- Kč
Nová cena: 99,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Rybka Publishers
Originální název: No Kid - Quarante raisons de ne pas avoir d´enfants
Překlad: Irena Janovcová
vázaná, 120 stran

Kategorie: Krásná literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.