Automobily Škoda Fabia II

Jiří Schwarz
Obálka knihy Automobily Škoda Fabia II

Kniha o následníkovi oblíbené Fabie první generace obsahuje informace o konstukci a fungování jednotlivých částí vozu doplněné bohatým obrazovám materiálem. V prvním vydání jsou informace o 3 bezninových a 3 naftových motorech, dvou 5stupňových mechanických i jedné 6stupňové automatické převodovce. Součástí knihy jsu technické parametry vozidla, informace o údržbě, dodávané výbavě a dopňky. Knihu autorizavala Škoda Auto a.s.

Původní cena: 399,- Kč
Nová cena: 199,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Grada
brožovaná, 348 stran

Kategorie: Odborná a technická literatura

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.