Akta usoužené puberťačky

Ros Asquithová
Obálka knihy Akta usoužené puberťačky

Deníček patnáctileté „usoužené“ Letty, kterou naštěstí puberta nepřipravila o smysl pro humor.
Bestsellerovou britskou autorku Ros Asquithovou už měli naši čtenáři (a hlavně čtenářky) příležitost poznat: ve vtipném Průvodci usoužených puberťáků láskou se představila jako patnáctiletá Letty Chubbová. Tahle kamarádská duše a rozená radilka má vzácný dar - trable a strasti umí nadlehčit smyslem pro humor. Právě teď vám umožní nahlédnout do svého absolutně neufňukaného deníku. Až si jej přečtete, přesvědčíte se, že spousta "trablů" nestojí za jedinou slzičku, protože nad většinou z nich vždy bezpečně zvítězí smích!

Původní cena: 199,- Kč
Nová cena: 79,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Albatros
Originální název: The Teenage Worrieŕs Worry Files
Překlad: Viola Lyčková
Ilustrace: Petr Poš
brožovaná, 254 stran

Kategorie: Pro děti a mládež

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.