Nebojím se matiky. Geometrie? Hračka! / 1. - 5. třída

Jana Němcová
Obálka knihy Nebojím se matiky. Geometrie? Hračka!

Další velice potřebný pomocník, který vám usnadní proniknout do tajů (v tomto případě) geometrie. Celé učivo prvního stupně zde najdete dělené do několika kapitol. Každá z nich začíná obecnou radou "jak na to", poté následuje vzorový příklad a pak už na vás čekají příklady k procvičování. Kromě výsledků mají všechny úlohy podrobný návod k řešení! Až se vám podaří vyřešit všechny úkoly z této malé cvičebnice, můžete hrdě prohlásit: "Nebojím se matiky!, a geometrie už vůbec ne!"

Původní cena: 99,- Kč
Nová cena: 49,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Albatros
Ilustrace: René Hora
brožovaná, 66 stran

Kategorie: Naučná

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.