Zprávy tajným inkoustem / Kapitoly z dějin českého zpravodajství za první světové války (1914 - 1918)

Martin Kučera
Obálka knihy Zprávy tajným inkoustem

Edice dokumentů unikátního zpravodajského kanálu mezi domácím a zahraničním odbojem, vytvořeného na počátku 1. světové války mezi pražským průmyslníkem J. J. Fričem a jeho obchodním zástupcem v Itálii a Švýcarsku Z. Rohlou. Edice, úvod M. Kučera.

Původní cena: 90,- Kč
Nová cena: 60,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Masarykův ústav AV ČR
brožovaná, 196 stran

Kategorie: Historie

Recenze v médiích:

Ke studiu

LIDOVÉ NOVINY, Martin Groman, 14.2.2004
(...) Předložená publikace není ničím více a ničím méně než sbírkou zajímavých, relevantních a pro studium české zahraniční akce za první války nepřehlédnutelných pramenů. Přesto její editor Martin Kučera do této edice vkládá větší, rovnou řekněme nesplnitelné ambice. Chce "energicky a s konečnou platností usvědčit zpochybňující hlasy o domácím odboji ze zlé vůle a vyzývá k vědeckému studiu objektivně daných problémů."

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.