Katalog knih

Cabernet sauvignon a jahodový dortík / Nathalie Royová

Obálka knihy Cabernet sauvignon a jahodový dortík

Charlotte Lavigneová se vrací v plné síle! Po pařížské zkušenosti s manželstvím se vrací do Quebeku a možná je těhotná.

298,- Kč 68,- Kč

Calico Joe / John Grisham

Obálka knihy Calico Joe

Jímavý příběh o otcích a synech, odpouštění a smíření, odehrávající se ve světě vzrušujících baseballových zápasů.

249,- Kč 29,- Kč
 

Call Girl v utajení / Rebecca Kadeová

Obálka knihy Call Girl v utajení

Možná jste slyšeli o Anně Gristině, která údajně řídila multimilionový podnik s placenými společnicemi. Ale určitě jste až dosud neslyšeli o ženě, která ji pomohla svrhnout.

299,- Kč 79,- Kč

Camille / Pierre Lemaitre

Obálka knihy Camille

Anne, přítelkyně komisaře Verhoevena, je v nákupním centru na Champs-Élysées svědkyní loupeže. Jen zázrakem přežije lupičovo řádění pouze s těžkým zraněním. Pachatel je surový recidivista, který chce Anne najít a zlikvidovat.

299,- Kč 59,- Kč
 

Canon EOS 1000D / Charlotte K. Lowrie

Obálka knihy Canon EOS 1000D

Uchvátila vás nová zrcadlovka Canon EOS 1000D natolik, že jste si ji pořídili? Pak nezapoměňte do košíku přihodit i tuto publikaci!

497,- Kč 199,- Kč

Canon EOS 400D / Charlotte K. Lowrie

Obálka knihy Canon EOS 400D

Dobrá fotografie nepočká. Pokud zmeškáte tu pravou chvíli, kdy zmáčknout spoušť, už se nevrátí. To je důvod, proč jste si koupili svou digitální zrcadlovku – a důvod, proč k ní potřebujete tuto knihu.

249,- Kč 99,- Kč
 

Cardmaking / Jitka Ščerbová

Obálka knihy Cardmaking

Cardmaking představuje soubor různých technik, kterými vytváříme originální papírová přání, knižní záložky, darovací obálky, pozvánky, jmenovky, ozdobné visačky, obaly a krabičky, adventní kalendáře apod.

199,- Kč 99,- Kč

Career of Evil / Robert Galbraith

Obálka knihy Career of Evil

The third book in the highly acclaimed crime fiction series by J.K. Rowling, writing under the pseudonym Robert Galbraith.

499,- Kč 159,- Kč
 

Carl Ransom Rogers a jeho teorie / Ladislav Nykl

Obálka knihy Carl Ransom Rogers a jeho teorie

Publikace předkládá souhrnný obraz teorií nejvlivnějšího amerického psychologa humanistického směru ve 20. století Carla Ransoma Rogerse.

279,- Kč 89,- Kč

Carve the Mark / Veronica Roth

Obálka knihy Carve the Mark

Fans of Star Wars and Divergent will revel in internationally bestselling author Veronica Roth’s stunning new science-fiction fantasy series.

469,- Kč 199,- Kč
 

Cast Iron / Peter May

Obálka knihy Cast Iron

Peter May's latest frontlist thriller, and the red-hot finale to the cold-case Enzo series. THE NEW FRONTLIST THRILLER FROM THE MILLION-SELLING AUTHOR OF COFFIN ROAD AND THE BLACKHOUSE

259,- Kč 59,- Kč

Cayenský pepř a javorový pudink / Nathalie Royová

Obálka knihy Cayenský pepř a javorový pudink

Třiatřicetiletá Charlotte Lavigneová, asistentka v televizním pořadu, je šarmantní mladá žena, která je málokdy dokonalá, ale o to zábavnější.

298,- Kč 68,- Kč
 

Celkem jde o Merde / Stephen Clarke

Obálka knihy Celkem jde o Merde

Paul West je až po uši ve finančním merde. Jediná cesta, jak z toho ven, je přijmout pochybné místo, projet napříč Amerikou v Mini Cooperu.

199,- Kč 59,- Kč

Celkem jde o Merde / Stephen Clarke

Obálka knihy Celkem jde o Merde

Třetí volné pokračování příběhů plných ironie a toho pravého britského humoru. Paul West se tentokrát vydává napříč Spojenými státy a zjišťuje, zda je v Americe opravdu víc pomatenců než kdekoli jinde na světě.

299,- Kč 119,- Kč
 

Celou noc vzhůru / Carmen Reidová

Obálka knihy Celou noc vzhůru

Vzrušující a podmanivý příběh moderní sebevědomé ženy a matky s atraktivním zaměstnáním.

289,- Kč 57,- Kč

Celulitida / Alice Schmidtová

Obálka knihy Celulitida

Toužíte po perfektní postavě? Obáváte se zdánlivě neřešitelných problémů, které s sebou může přinášet moderní doba? Také pro vás je celulitida strašákem, noční můrou, proti které je velmi těžké bojovat? Pak je tato publikace určena právě vám.

279,- Kč 99,- Kč
 

Celý svět jako na dlani / Warren Elsmore

Obálka knihy Celý svět jako na dlani

Tato kniha je neoficiálním průvodcem po modelech staveb a dalších symbolů největších měst světa postavených nadšenci z kostek LEGO.

329,- Kč 139,- Kč

Cena adrenalinu /   kol.

Obálka knihy Cena adrenalinu

Kniha je souborem skutečných, obvykle dramatických vodáckých příběhů, z českých a zahraničních řek.

380,- Kč 290,- Kč
 

Centrforvard / Osvaldo Soriano

Obálka knihy Centrforvard

Výběr textů argentinského spisovatele a novináře je knihou o vesnickém fotbalu na konci světa a o divných lidech z Patagonie.

235,- Kč 149,- Kč

Cesta / Antoine de Saint-Exupéry

Obálka knihy Cesta

Další z řady našich originálních diářů, které pomáhají hledat sílu, klid a vlastní duchovní cestu. Tentokrát s inspirativními myšlenkami francouzského spisovatele, letce a válečného hrdiny.

299,- Kč 99,- Kč
 
Předchozí   1 |… 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | … 492    Další