Katalog knih

Squash / Tony Griffin 

Obálka knihy Squash

Autor se věnuje především základní otázce, jak lze provádět squashové údery přirozeně a zároveň efektivně. V souladu s tím se nejprve zabývá úplnými squashovými základy, jakými jsou držení a příprava rakety nebo pohyb k míčku.

199,- Kč 99,- Kč

Sraz v kavárně Vídeň / Zuzana Zimmermannová

Obálka knihy Sraz v kavárně Vídeň

Dopis s fotkou nevlastního syna jí adresován není, ale Helena ho díky záměně obdrží. Adresát, Helenin manžel, má již delší dobu pomníček na hřbitově, kterého se vdova Helena Müllerová straní.

279,- Kč 99,- Kč
 

Srdce na háčku / Joane Fedlerová

Obálka knihy Srdce na háčku

Překrásně napsaný, ušlechtilý milostný příběh, který vás lapí za límec a nepustí. Věci beze jména hluboce zapůsobí na každého, kdo to chtěl někdy vzdát, ale nakonec se rozhodl, že to ještě jednou zkusí.

298,- Kč 48,- Kč

Srdce tam vtrhlo / James Meek

Obálka knihy Srdce tam vtrhlo

Román od mezinárodně úspěšného autora situovaný do současného Londýna, v němž se osudy několika realisticky vykreslených hrdinů bohatě větví a prolínají v široce pojatém, inteligentním a kupodivu i neuvěřitelně legračním eposu, který Vás pohltí.

329,- Kč 50,- Kč
 

Srdce v sázce / Alyxandra Harveyová

Obálka knihy Srdce v sázce

Další dobrodružství rodiny Drakeových z upíří série pro děti.

268,- Kč 48,- Kč

Srdcový kluk / Robin F. Gainey

Obálka knihy Srdcový kluk

Láska po italsku očima psa

299,- Kč 79,- Kč
 

Srdeční záležitost / Gilles Legardinier

Obálka knihy Srdeční záležitost

Středoškolská léta nás formují pro celý život: v dobrém, ve zlém, ve všem.

49,- Kč 29,- Kč

Srdíčkový kalendář na rok 2015 / Honza Volf

Obálka knihy Srdíčkový kalendář na rok 2015

Srdíčkový kalendář Honzy Volfa.

140,- Kč 70,- Kč
 

Srí Lanka / Gavin Thomas

Obálka knihy Srí Lanka

Objevte Srí Lanku – průvodce Rough Guide vám bude skvělým společníkem.

598,- Kč 198,- Kč

Srovnávací studie / Tomáš Pospiszyl

Obálka knihy Srovnávací studie

V knize Srovnávací studie autor upozorňuje na rozdílnost zdánlivě podobných uměleckých děl nebo teoretických myšlenek, které sice vznikaly současně, ale na různých stranách železné opony.

184,- Kč 99,- Kč
 

Srozumitelné vyjadřování / Reinhard Tausch

Obálka knihy Srozumitelné vyjadřování

Kniha je určena manažerům, učitelům, lektorům – všem, kdo veřejně vystupují a prezentují sami sebe, firmu, produkt či myšlenky.

299,- Kč 149,- Kč

Stále půlnoc / Denise Mina

Obálka knihy Stále půlnoc

Klidný nedělní večer na předměstí Glasgow. Běží televize, v troubě se peče večeře. Klid naruší stará otlučená dodávka, která prorazí dveře jednoho ospalého domu. Vyřítí se z ní skupina ozbrojených mužů v kuklách. Zajmou rodinu a požadují výkupné.

359,- Kč 29,- Kč
 

Stalin a období stalinismu / Martin McCaulay

Obálka knihy Stalin a období stalinismu

Jeden z nejúspěšnějších diktátorů 20. století. Publikace představuje analýzu celé stalinské éry, zabývá se kultem jeho osobnosti, proč mohla být tak úspěšná a jaký je její vliv i dnes.

299,- Kč 129,- Kč

Stalin Krev a sláva / Svjatoslav Rybas

Obálka knihy Stalin Krev a sláva

Významný ruský autor Svjatoslav Rybas připravil českému čtenáři speciální edici biografie J. V. Stalina. Tato kniha je považována za dosud nejúplnější a nejobjektivnější publikaci o sovětském vůdci.

499,- Kč 299,- Kč
 

Stalin proti Židům / Arkadi Vaksberg

Obálka knihy Stalin proti Židům

Kontroverzní téma Stalinova vztahu k Židům zpracovává autor analýzou jeho vývojových fází.

269,- Kč 49,- Kč

Stalin, Izrael a Židé / Laurent Rucker

Obálka knihy Stalin, Izrael a Židé

Historický pohled na ambivalentní vztah Stalina k židovské otázce a vzniku státu Izrael.

298,- Kč 99,- Kč
 

Stalingrad 1942-1943 / Pavel Scheufler

Obálka knihy Stalingrad 1942-1943

Fotografie a texty, které je doprovázejí, poskytují námět k zamyšlení nad tím, co se v Stalingradě tehdy stalo a jaký to má význam a důsledky. Česky, anglicky a německy.

99,- Kč 99,- Kč

Stalinovy děti / Owen Matthews

Obálka knihy Stalinovy děti

Jenom málo knih vám řekne víc o Rusku minulosti i současnosti a osudovém vlivu, jaký mělo na ty, jejichž životů se dotklo.Economist: Jeden z nejzajímavějších a nejpoutavějších rodinných memoárů současnosti…

298,- Kč 98,- Kč
 

Stalker / Lars Kepler

Obálka knihy Stalker

The much-anticipated fifth thriller in Lars Kepler’s bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and Jo Nesbo.

459,- Kč 99,- Kč

Stalo se včera v noci / Adele Parks

Obálka knihy Stalo se včera v noci

Co všechno byste byla ochotna udělat pro svou nejlepší kamarádku?

149,- Kč 99,- Kč
 
Předchozí   1 |… 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | … 431    Další