Diář pro Kačabky 2019 / Tvůj jiný rok...

Karolína Katchaba Hrubešová
Obálka knihy Diář pro Kačabky 2019

Food & Fitness diář pro Kačabky se od ostatních fitness diářů výrazně liší - a to hlavně zaměřením na pravidelné plánování a skladbu stravy.
Je to první plánovací diář vůbec, který poskytuje prostor sestavování jídelníčků, s jejichž pomocí lze hubnout při dostatečném a vyváženém množství zdravého jídla. Tenhle pomocník se tedy nezaměřuje jen na správný rozvrh sportovních a pohybových aktivit, ale navíc ponechává místo i plánování nákupů potravin.
Je rozdělen na 2 části - plánovací a motivační.

V části plánovací čtenářky naleznou podrobné týdenní rozvrhy:
- pro zdravý jídelníček
- pro specializované nákupy potravin
- pro sportovní činnost ve fitness centru i mimo ně
- rozvrh na týdenní plánování běžných činností a povinností.
Dále sem patří souhrnné měsíční hodnocení, kam si čtenářky každý měsíc zapisují své úspěchy při hubnutí (objemové míry, váha, na co se dále zaměřit, co zlepšit apod.).
Motivační část diáře obsahuje:
- recept měsíce (plus fotografie zdravých jídel)
- proměnu měsíce (včetně fotografií čtenářek a čtenářů autorčiných knih před a po hubnutí a jejich autentické příběhy)
- velké množství informací potřebných k hubnutí zdravým jídlem
- motivační citáty
Plánovací Food & Fitness Diář pro rok 2019 je tak logickým doplňkem obou bestsellerů autorky Karolíny Katchaby Hrubešové. I úplné začátečnice se dozvědí nejen čím začít, ale i jak své odhodlání proměnit v nový životní styl.

Původní cena: 349,- Kč
Nová cena: 99,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Katchaba Food & Fitness
flexi, 382 stran

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.