Nenechte svůj mozek zahálet / Začněte jej využívat na maximum!

Christiane Stenger
Obálka knihy Nenechte svůj mozek zahálet

Jak přimět mozek, aby se pustil novými cestami?
Jakými způsoby zlepšit práci svého mozku?
Proč se vyvarovat multitaskingu a posilovat koncentraci?
Kolik stresu si můžeme ušetřit prožíváním přítomnosti a meditací?
Jak se snadněji motivovat a posilovat svou vůli?
Co se děje v mozku, když se rozhodujeme?
Jak rozvinout kreativitu a snadněji se učit?
Jak nám pomáhá pohyb, spánek a strava?
Jak si spolehlivě pamatovat?

Na tyto a mnohé další otázky naleznete odpověď v knize několikanásobné juniorské mistryně světa v paměťových disciplínách a autorky bestselleru Jak si vybudovat fantastickou paměť. Po jejím přečtení už váš mozek nikdy nebude stejný jako dřív! V tomto "návodu k použití vlastní hlavy" se vám otevírá cesta k těm nejneuvěřitelnějším schopnostem vašeho mozku. Naučíte se rozpoznat nástrahy vlastní mysli, ať už jde o prokrastinaci, sebepřetěžování či různé bloky, zjistíte, jak se jim vyhnout a jak se soustředit na to, co vás posune dál - k vaší skutečné genialitě.
Díky spoustě skvělých tipů toho každý den zvládnete více za kratší dobu, budete pracovat koncentrovaněji, s vyšší motivací a disciplínou, zlepšíte svou kreativitu, paměť a schopnost učit se nové věci. Bude vás to také mnohem více bavit a práci svého mozku si skutečně užijete.

Původní cena: 289,- Kč
Nová cena: 99,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Grada
Originální název: Lassen Sie Ihr Hirn nicht unbeaufsichtigt
Překlad: Renata Balko
brožovaná, 208 stran

Kategorie: Zdraví a životní styl

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.