Čarovný kámen Brisingamenu

Alan Garner
Obálka knihy Čarovný kámen Brisingamenu

Klasika anglické fantasy se konečně dostává do rukou i českým čtenářům. Se Susan a Colinem se dostaneme do příběhu, který zlověstně povstává ze starobylých mýtů a legend. Temné bytosti zla získávají čarovný kámen Brisigamenu a je jen otázkou času, kdy se jim podaří ovládnout čarovnou moc v něm ukrytou a zničit navěky dobro.budou Colin a susan ochotni bojovat za záchranu dobra, nebo raději zapomenou, že se setkali se světem trpaslíků, elfů a čarodějů?Čarovný kámen Brisingamenu vyšel poprvé v roce 1960 a je považován za klasiku literarury pro děti a mládež. jeho aoutor Alan Garner by se ale určitě nespokojil se známkou spisovatele, jehož díla jsou určena výhradně dětem. Román obratně skládá dohromady realitu s dávnými magickými legendami keltského a artušovského původu a příběhy, které mu v dětství vyprávěl dědeček.

Původní cena: 269,- Kč
Nová cena: 108,- Kč

Chci knihu koupit:
Nakladatel: Albatros
Originální název: The Weirdstone of Brisingamen
Překlad: Pavel Medek
vázaná, 240 stran

Kategorie: Pro děti a mládež

O Zlevněných knihách

V síti vybraných knihkupectví najdete od 1. června 2008 pod značkou Zlevněné knihy kvalitní nabídku knih za atraktivní ceny. V nabídce najdete prózu i poezii, knihy naučné i pohádky pro děti, cestopisy i humorné knihy. Knihy jsou zlevněny o 30-70% a snížená cena platí do vyprodání zásob. Každý měsíc se nabídka rozšíří o dalších 10-20 zlevněných titulů.

Na těchto stránkách najdete seznam všech aktuálně zlevněných titulů, adresy knihkupectví, kde je možné knihy zakoupit a připravované zlevněné tituly, na které se můžete těšit. A když na stránkách zadáte váš e-mail, rádi Vás budeme o nově zlevněných knihách pravidelně informovat.

E-mail info

Zanechte nám e-mail a budeme vás 1x měsíčně informovat o nově zlevněných knihách.